A=aPoint-6x.GIF.gif

.Úvod-Hlavní-stránka
Web-stránka na téma

Chaldejský Systém (původní rozsáhlá numerologie) +Nabídka služeb


A=aPoint-6x.GIF.gif


A=aPoint-4x.GIF.gifA=aPoint-4x.GIF.gif
Úvod-Hlavní-stránka Poučné-Články-o-Probuzení-Arcana Zlepšení-Života-Vaše-Příležitosti Kontakty-O-mně-Reference
A=aPoint-4x.GIF.gifA=aPoint-4x.GIF.gif
A-point-9x.gif
A=aPoint-6x.GIF.gif
Tarot-Výklad-Význam
Chaldejský-Systém
Astrologie-Odhaluje-Více
A=aPoint-4x.GIF.gif
A-point-9x.gif
A=aPoint-4x.GIF.gif
OnLine Tarot výklad Zdarma Dekuji-Spolupráce-Ikonky-Doporucit Mapa-Stránek
A=aPoint-4x.GIF.gif
A=aPoint-6x.GIF.gif


* Arcana V.: jak funguje život, z pohledu zákonů života a vesmíru, Tarotu, Bytí, mystiky a nabídka služeb *

Úvod (menu vpravo) >> Chaldejský Systém (původní rozsáhlá numerologie) >> 

A-point-6x.gif A-point-6x.gif
A=aPoint-6x.GIF.gif
A=aPoint-6x.GIF.gif
CHALDEJSKÝ systém (numerologie)  je  PŮVODNÍ  geniální  a  rozsáhlý  systém,  který  vznikl  ještě  před  původní  starodávnou  astrologií. Dal základy astrologii, astronomii i ostatním přírodním oborům, včetně pochopení jejich zákonů.  Tímto  systémem  jsou  sepsány  také  nejstarší  moudré  knihy,  včetně  BIBLE,  kdy  soubor  čísel  (2 a více)  dokázal  nahradit  více  slov  či  vět,  lépe  NEŽ  grafické  starodávné  znaky.  Jeho  tajemství  zatím  nerozkódoval  ani  žádný  věděc,  jen  z  části  (15%),  OVŠEM  pokud  někdo  překoná  magický  klíč  + splňuje  jisté  podmínky,  tak  dokáže  odhalit  i  ty  největší  moudra  světa  i  lidí  =  ZA  PŘEDPOKLADU,  že  OPRAVDU  ZNÁTE  CELÝ  rozsah  možností.

1) Původ a historie CHALDEJSKÉHO systému (numerologie)  * 
2) Základní orientace v CHALDEJSKÉM  systému (numerologie)  *

1) Původ a historie stručně, CHALDEJSKÉHO systému (numerologie)

A=aPoint-6x.GIF.gif
Existuje několik numerologických metod a výpočetních způsobů a také vyšlo nespočet literatury o každé z nich. Ovšem všechny varianty "vychází" původně z Chaldejské numerologie. Lépe řečeno, tento původní systém numerologie je mnohem starší a tak, kdo dal první základy umění numerologie, neznáme. Staří chaldejci měli ale obrovskou zásluhu na doplnění znalostí i propracovanosti tohoto umění, včetně esejců. Postupem času byla různě "přizpůsobována" a předělávána, a tak není divu, že většina lidí se dívá na numerologii s pobaveným skepticismem a končí nedůvěrou a zesměšnovánm. Byla totiž například využita až pro výběr "tutových čísel" třeba na sportku. Jak by potom mohla být taková moudrost umění brána vážně? A taky, když tyto čísla nevyšla, tak ji lidé přestali důvěřovat. To ale není vina numerologie.

Chaldejský systém (numerologie), je navíc předchůdce původní astrologie. Nenechte se zmást dojmem, že by díky tomu byla jednodušší. Naopak. Právě její obrovský rozsah, který obsahoval tehdy další přírodní obory, dal vzniknout původní astrologii, která pak obsahovala například fyziku, astro-fyziku, metafyziku, biochemii, medicínu, architekturu, podle které tehdy uměli Lidé stavět divy světa. A ruku na srdce, Lidé to dnes už dávno neumí a to proto, že všechno začali rozdělovat, místo toho, aby začali spojovat. Dokonce i astronomie, když byla oddělena od astrologie, dostala tento odlišný název, aby bylo jasné, že je odtržena od celku původní astrologie. Chaldejský systém, tedy pochopitelně obsahoval astronomii také a mnoho dalšího. Jedná se tedy o obor, který obsahuje celek poznání o přírodě na planetě, celek přírodních principů (zákonů), všech přírodních oborů, včetně naší galaxie. Jen Lidé, už postupem času, neumí vstřebat tak obrovské množství poznatků, protože používají hlavně rozum a myšlenky (místo paměti vnímavosti, vnitřního zraku, citové představivosti) a jsou odtrženi od podvědomí. Studium a pochopení této ohromné oblasti Chaldejského systému (numerologie) umožňuje žít v souladu se svým životem, s přírodou, v harmonii, bez zbytečného utrpení, ve zdraví a štěstí.

2) Základní orientace v CHALDEJSKÉM systému (numerologie)

A=aPoint-6x.GIF.gif
Obr=Karta-Cisla=141x.jpgPokud znáte pravidla a jeho zákonitosti = tedy tajemství jeho systému  +  PŘESNÝ  A  CELKOVÝ  význam jeho aspektů,  COŽ JE STUDIUM  NA  NĚKOLIK  LET  NEJMÉNĚ,  pak Vám bude i k něčemu význam jednotlivých aspektů (tedy souborů čísel). V této Chaldejské Numerologii se totiž NEPRACUJE  z čísly jednotlivými, NÝBRŽ s čísly NESEČTENÝMI!!!  A TO HLAVNĚ!!!  Což pro lidi, kteří se učí moderní Numerologii, může být z počátku problém....!!! Na této stránce, je pod tímto řádkem = zatím starý text, který bude upraven. Děkuji za pochopení.
A=aPoint-9x.GIF.gif
pozadi-z-nejen-pro-text=Ruzovo-LILA=204x15.jpg
A=aPoint-9x.GIF.gif


CHALDEJSKÁ  NUMEROLOGIE   ukazuje  přesný  stupeň vyzrálosti  duše + života + kolik toho musíme zvládnout
A=aPoint-6x.GIF.gif
Chaldejská Numerologie Vám podá informace NATOLIK  PŘESNĚ,  NAKOLIK  TO NEDOKÁŽE  ANI  ASTROLOGIE,  ANI  KARTY,  ANI  JINÉ  METODY....  Skrze tento systém se můžete dozvědět KDO  přesně  JSME, KAM  JDEME,  KOLIK  ŽIVOTNÍCH  MATURIT  MUSÍME  ZVLÁDNOUT...

CHALDEJSKÁ  NUMEROLOGIE a jednotlivý vývojový stupeň naší duše - kde se nacházíme a v čem z pohledu duše
A=aPoint-6x.GIF.gif
Tady jde TAKÉ o souvislost tarotu s Kabalou, ovšem Chaldejská Numerologie Vám podá informace NATOLIK  PŘESNĚ,  NAKOLIK  TO NEDOKÁŽE  ANI  ASTROLOGIE,  ANI  KARTY,  ANI  JINÉ  METODY....
V jaké fázi se nachází Váš vývoj, ať už z pohledu racionálního, psychologického a nejvíce duchovního hlediska. Čímž lze vidět také, o kolik jste tzv. napřed či pozadu ve svém duchovním růstu a jaké "životní objížďky" děláte zbytečně ANEBO které "životní objížďky" udělat potřebujete pro svůj správný vývoj a uvědomění. Dále tímto systémem lze také vidět i mapu  neomezenou  ČASEM, MÍSTEM...


CHALDEJSKÁ  NUMEROLOGIE a Magie = tedy Fyzika Energií
A=aPoint-6x.GIF.gif
Souvislost Chaldejské Numerologie a Kabaly s Magií je rozsáhlá, skoro jako Magie sama. Kromě toho, že každé číslo nese jiný typ energie, má každá energie svůj příběh samostatně i v kombinacích. Záleží tedy na tom, jaká energie ovlivňuje jinou energii buď čísla či subjektu. Proto ani nemůže existovat špatné či dobré číslo, stejně tak nemůže existovat energie špatná či dobrá. Existuje pouze číslo a energie, která čeká na uchopení a na to, jak ji použijeme, proměníme osobně.

Proč si nechat CHALDEJSKOU  NUMEROLOGII zpracovat?
A=aPoint-6x.GIF.gif
Může VÁM  pomoci POCHOPIT  NEJEN  SEBE (do minulosti, přítomnosti či budoucnosti), nahlédnout do situace i osoby, místa, času, najít konkrétní informace (o lásce, vhodném typu práce, individuálním způsobu řešení životních či zdravotních situacích - fyzických, psychických, duchovních, dále o snech, minulých životech, o karmě, osudových vlivech a mnoho dalšího) dohledat jednotlivé kroky a postupy šité na tělo pro dosažení určitého cíle (tady záleží na morálce a etice s čím si  kdo zahrává), najít skryté úmysly, dle kombinací Vašich složených čísel lze vidět, CO  VAŠE  JÁ  OD  VÁS  VYŽADUJE,  JAKÝM  ZPŮSOBEM,  JAK  DLOUHO,  KOLIK  ČASU  VÁM  DÁVÁ  a  KDY  SE  s  VÁMI  PŘESTANE  MAZLIT....  ABYSTE  DOKONČILI  SVOU  ŠKOLU  ŽIVOTA,  tento systém Vám ukazuje, co PŘESNĚ máte udělat VY A JEDINĚ VY, CO U JINÝCH  LIDÍ  FUNGOVAT  NEBUDE,  TUDÍŽ  I  ČÍM  SE  LIŠÍTE,  VČETNĚ  OSOBNOSTI  +  PŘÍSTUPU...  CO  NA  VÁS  FUNGUJE,  NA  CO  VŮBEC  NESLYŠÍTE,  JAKÉ  SLOVA  VÁS  CHYTNOU  A  NA  JAKÉ  VĚTY  JSTE  HLUCHÝ,  CO  POTŘEBUJE  VE  VZTAHU,  V  ŽIVOTĚ,  PRO  ZDRAVÍ,  PRO  LÁSKU,  HOJNOST  A  DALŠÍ  POTŘEBY...
UKÁŽE  JAKÉ  DARY  A  SCHOPNOSTI  JSTE   DOSTALI  DO  VÍNKU,  KTERÉ  KDYŽ  NEPOUŽÍVÁTE,  TAK  SI  ZBYTEČNĚ  KOMPLIKUJETE  ŽIVOT >>  A  NAOPAK,  KTERÉ  KDYŽ  POUŽÍVÁTE  (A JAK)  TAK  ZÍSKÁTE  TO, CO  V ŽIVOTĚ  CHCETE  JEDINĚ  A  POUZE  VY...!!!  TÍM  SE  VYHNETE  ZBYTEČNÝM  KOMPLIKACÍM  A  ZKLAMANÍM,  ZLOMENÝM  SRDCÍM,  POCITU  HOŘKOSTI  A  OBĚTI  A  NAOPAK  DOSTANETE  SE  DO  POCITŮ  RADOSTI  A  ŠTĚSTÍ ===>  A  TYTO  PŘESNÉ  NÁVODY  K  POUŽITÍ  MÁ  POUZE  PRÁVĚ  CHALDEJSKÁ  NUMEROLOGIE  =  TEDY  POSTUP  A  NÁVOD  VE  VAŠÍ  ČÍSELNÉ  DIAGNOSTICE,  JAK  DOSÁHNOUT  SNADNÉHO  ŽIVOTA...!
...CO  DODAT  VÍCE.....  je to vše, co lidé chtějí...


CHALDEJSKÁ  NUMEROLOGIE - Jak funguje?  A funguje doopravdy?
A=aPoint-6x.GIF.gif
ZDE  JE  POTŘEBA  ŘÍCT,  ŽE  JSOU  LIDÉ,  KTEŘÍ  O  SOBĚ  TVRDÍ,  ŽE  OVLÁDAJÍ  TUTO  ROZSÁHLOU  (jako je Astrologie)  CHALDEJSKOU  NUMEROLOGII  A  PŘITOM  TO  NENÍ  PRAVDA.  ZNAJÍ  MAXIMÁLNĚ  PŘEDĚLANOU  MODERNÍ  NUMEROLOGII,  A  TATO  BOHUŽEL  VĚTŠINOU  NEFUNGUJE.  POKUD  BEREME  DO  ÚVAHY  PROCENTA  =  MODERNÍ  PŘEDĚLANÁ  +  ZKRÁCENÁ  NUMEROLOGIE  FUNGUJE  TAK  U  40%  LIDÍ  nebo  informací.
LIDÉ,  KTEŘÍ  OVŠEM  OPRAVDU  OVLÁDAJÍ  CHALDEJSKOU  NUMEROLOGII,  A  TĚCH  JE  NA  SVĚTĚ  VELMI  MÁLO,  TAK  SE  VÁM  NESTANE,  ŽE  INFORMACI,  KTEROU  DOSTANETE,  ŽE  BY  SE  ROZCHÁZELA  S  VAŠÍM  NITREM,  PODVĚDOMÍM,  či  POCITY!!!
CO  DODAT...  Já ji studovala intenzivně = 8 hodin DENNĚ!!!, včetně zahraničních institutů A TAKÉ zahraničních výzkumů PO  DOBU 9 let!!! A POTÉ, pokračuji v jejím studiu do dnes, jenže dnes mi stačí rozšiřovat další nuance asi tak 2 hodiny denně, což je zhruba za posledních 13 let...!!! A  ANI  PO  21 LETECH  (k roku  2011)  JEJÍHO  INTENZIVNÍHO  STUDIA,  NEMOHU  ŘÍCI, ŽE  VÍM  VŠE,  PROTOŽE  ČÍM  VÍCE  VÍM,  TÍM  VÍCE  MÁM  OTÁZEK...  I  KDYŽ  JSEM  ROZŠIFROVALA  SPOUSTY  HISTORICKÝCH  SPISŮ,  TAK  VÍM,  ŽE  JE TO POŘÁD  MÁLO...  DNES  UŽ  ALE  MOHU  ZODPOVĚDNĚ  ŘÍCT,  ŽE  JSEM  KONEČNĚ  OBJEVILA  ZA  TA  LÉTA  TAJEMSTVÍ  SYSTÉMU,  KTERÝ  DOKÁŽE  PŘELOŽIT  ČÍSELNÉ  SOUBORY  DO  SLOV  A  DO  VĚT,  NAPROSTO  PŘESNĚ,  COŽ  Z  POHLEDU  CELÉHO  SYSTÉMU  (+magického klíče)  -  JE  MÁLO...  Zatím jsem JEŠTĚ nepotkala člověka v ČR, který by se v rámci obrovského rozsahu znalostí mohl podílet TAKÉ  NA  VÝZKUMU  A  ROZŠIFROVÁNÍ  A  PŘEKLADU  TĚCHTO  KÓDŮ  CHALDEJSKÉ  NUMEROLOGIE, leda krom 2-3 lidí, kteří ovšem pracují v oblasti ARCHEOLOGIE,  nikoli  ezoteriky...  (A  TITO  lidé pracovali mimochodem se stejnými zahraničními instituty na jiném kontitnentu, které nejsou veřejné, jako já, takže čerpali ze stejných zdrojů...)
Je to skoro stejné, jako otázka, zda funguje medicína či ne... Pokud TEN, kdo ji provozuje má OPRAVDU DOSTATEK znalostí a POKUD pacient OPRAVDU dodržuje doporučení doktora, tak ANO, pak funguje TAKÉ i Chaldejská Numerologie.


Co se dozvím při výkladu z CHALDEJSKÉ  NUMEROLOGIE?
A=aPoint-6x.GIF.gif
Osobní výklad, který trvá zhruba hodinu až 2, poskytne odpovědi na většinu Vašich otázek  OVŠEM  JINAK  NEŽ  u  Tarotu  či  Astrologie.  LZE  zde  přečíst  vzkaz  Vaší duše pro současný život, seznam důvodů životních dějů a jejich příčin, z jakého života přicházíte a jaký život na Vás čeká, zda jste či nejste poučitelní, zda si své komplikace způsobujete sami či jsou způsobené zvenčí a co s tím máte dělat VY a JEDINĚ VY, úroveň vyzrálosti Vaší duše, na rozdíl od jiných metod, velice přesně, a tisíce dalších informací... Datum Vašeho narození, SKRZE  CHALDEJSKOU,  (NIKOLI  tzv. moderní numerologii),  je v podstatě Vaše osobní kniha Akáši.
Chceme li znát TAKÉ  I  NĚJAKÉ odpovědi na KONKRÉTNÍ otázky, je potřebné se ptát co
nejkonkrétněji.
JELIKOŽ  NENÍ  MOŽNÉ  SDĚLIT MILIONY  INFORMACÍ  ANI za 10 hodin, natož za hodinu...

CHALDEJSKÁ  NUMEROLOGIE  a  Kabala
A=aPoint-6x.GIF.gif
Souvislost KABALY - NEJEN!!! Stromu Života a CHALD.Numerologie je neodmyslitelná a je to jedna z těch geniálních souvislostí v celém systému. Problém je v tom, že  JEN  VELMI  MÁLO  LIDÍ  DOOPRAVDY  ROZUMÍ  SYSTÉMU  STROMU  ŽIVOTA  a  DALŠÍM  ASI  190-ti  oblastem  Kabaly...!!!  Lidé se pouze domnívají a zaměňují pojmy s dojmy, nebo dokonce někdy ani nemají správné ponětí, co to Strom Života je a JAK  CELÝ  FUNGUJE,  NATOŽ!!!  PAK  CELÁ  KABALA. Tady NEOŠIDÍTE možnost vidět SPRÁVNĚ + CELKOVOU situaci, pokud znáte POUHOU ČÁST tohoto systému, či mu nerozumíte vůbec,  event. jen z části...
A=aPoint-9x.GIF.gif
pozadi-z-nejen-pro-text=Ruzovo-LILA=204x15.jpg
A=aPoint-9x.GIF.gif

S úctou a vděčností k Lásce Bytí,
Autor: Arcana V. - autor, mystika, výuka, terapie .
© Všechna práva vyhrazena, Copyrighte 
č.1:  http://arcana-v.sweb.cz .

Optimalizovaná : 22. 04. 2016 *

A=aPoint-9x.GIF.gif
pozadi-z-nejen-pro-text=Ruzovo-LILA=204x15.jpg
A=aPoint-9x.GIF.gif
Líbí se Vám tato stránka?
Sdílejme ji mezi ostatní = pro inspiraci.
Nezapomínejme: VAŠE doporučení druhým, o VLASTNÍ spokojenosti s někým či něčím konkrétním, tvoří a přitahuje do VAŠEHO života novou spokojenost s dalšími a novými událostmi, ve vlastním světě, ve vlastním životě. ;-) 
A=aPoint-9x.GIF.gif
A-point-6x.gif

A-point-6x.gif

Foto Arcana-V


Linka-Kytky

Články, Moudra, Přehled, Seznam * (Úryvky, Objasnění, Poselství)..
Přehled-seznam-článků-poselství

NejOblíbenější & Nejčtenější:
A=aPoint-9x.GIF.gif
Důvěřujete, že si zasloužíte Úctu, Lásku, Hojnost ANEBO Vám stačí "ŠROUBY" na talíři v hezkém balení? Co je Sebe-Úcta = kratičký Příklad v PŘÍBĚHU... * (201203-02)

Proč nestačí JENOM Přijmout? Co způsobuje Přijetí, BEZ NÁSLEDNÉHO Pochopení? Přijetí, je pouze začátek receptu.! *(201602-02)

Tarot, rozdílné použití Tarotu... (201) 

Odhalení příběhu z podvědomí (pro mnohé až Pozitivně "šokující"): Proč mi někdo BERE někoho či něco? *(201610-01)

4 Reakce člověka (možnosti), při Zrcadlení Obvinění, Výčitek, Kritiky v Praxi... Podle Druhu své reakce zjistíte, co děláte sobě *(201310-02)

Posloupnost vývoje. Co je dřív ve vývoji a co potom? Kdy člověk pozná například Lásku Bytí, (Bezpodmínečnou, Bezmeznou, Singularity)? *(20169-03)

Celestýnské Proroctví, Článek, všech 10 Vhledů 1.č.... (20022-7)

Protiřečení, Rozpor, vymaže výsledek, realizaci přání a vytvoří slepou uličku, barikádu. Rozeznáte, kdy si stavíte barikády? JAK barikády ZMĚNIT na PŘÍLEŽITOSTI v životě? * (201312-03)

12 následků, Co mají společné názory, posuzování & nepohodlí až utrpení? Postupné objasnění, CO S TÍM - 2.část (2007-2).
A=aPoint-9x.GIF.gif
A=aPoint-4x.GIF.gif
Informace-Novinky
A=aPoint-4x.GIF.gif

A=aPoint-6x.GIF.gif
Karma-Osud-Jak-vzniká-Osud
A=aPoint-4x.GIF.gif

A=aPoint-6x.GIF.gif
Energie-Života
A=aPoint-4x.GIF.gif

A=aPoint-6x.GIF.gif
Změna-Zlepšení-Života
A=aPoint-4x.GIF.gif

A=aPoint-6x.GIF.gif
Změna-Zlepšení-Života
A=aPoint-4x.GIF.gif

A=aPoint-4x.GIF.gif
Mapa-Stránek
A=aPoint-4x.GIF.gif

A=aPoint-9x.GIF.gif
Tvorba
I-Remember-Who-I-Am=Pamatuji-si-Kdo-Jsem
Každý člověk může tvořit, kromě svého života, také i výtvory, které mu přináší maximální pocit naplnění... 
A=aPoint-9x.GIF.gif
*
A=aPoint-6x.GIF.gif


A=aPoint-6x.GIF.gif
A=aPoint-4x.GIF.gif
A=aPoint-6x.GIF.gif
A=aPoint-6x.GIF.gif
Úvod-Hlavní-stránka Poučné-Články-o-Probuzení-Arcana Zlepšení-Života-Vaše-Příležitosti Kontakty-O-mně-Reference
A=aPoint-6x.GIF.gif
A=aPoint-6x.GIF.gif
A=aPoint-4x.GIF.gif

Podmínky užívání  (+Zásady ochrany osobních údajů)

Často kladené dotazy  (+Etický kodex)

Spolupráce  (+Affiliate Program)

Novinky, Informace, akce

Mapa stránek
A=aPoint-6x.GIF.gif


pozadi-z-nejen-pro-text=204x12.jpg