A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
A-point-9x.gif


A-point-9x.gif


SEZENÍ, Služby

A-point-9x.gif


A-point-9x.gif
..ÚVOD  A-point-9x.gif  BLOG  A-point-9x.gif  VIDEA  A-point-9x.gif  PRODUKTY  A-point-9x.gif  SLUŽBY  A-point-9x.gif  MŮJ-PŘÍBĚH  A-point-9x.gif  KONTAKT..

.
A-point-9x.gif 
A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
.
.A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
˙>> 2018 >>  VZHLED těchto WEBových Stránek, se ZAČNE  POSTUPNĚ  MĚNIT do TÉTO = Jednodušší & přehlednější STRUKTURY, Rozvržení...... OBSAH, se začne měnit TAKÉ = do větší hloubky +ÚČINNOSTI......˙
A-point-9x.gif
.

 1. Kdy Vám sezení se mnou, přijde například vhod?
 2. Průběh konzultace (většinou) Obsahuje:
 3. Sezení na téma:  Kdo skutečně JSEM a CO všechno nejsem:
 4. Možnosti sezení (také na dálku) a cena Setkání:.

Kdy Vám sezení se mnou, přijde NAPŘÍKLAD vhod?

 • Vyvstala vnitřní potřeba najít TO, Kdo Jsem doopravdy, skutečně, POD všemi slupkami, domněnkami, jaký smysl má moje existence, můj život, moje cesta, proč tady jsem, najít tu jedinou skutečnou Pravdu své podstaty života, aby zmizel chaos, zmatek, hádání hádanek, aby zmizelo fantazírování, pomíjivost, proměnlivost...

 • Rozhodli jste se, UŽ nekompromisně, pro zásadní a TRVALOU změnu a TRVALOU_STABILITU, uvnitř Sebe... ANEBO: vysvobodit se z toho, CO přitahujete do svého života z Představivostí Mysli, z PODvědomí, svými výkyvy, vysvobodit se ze všech klamů, podvodů, Lží, manipulace, duality, zhmotněných přeludů...

 • Hledáte TRVALÉ vysvobození Z:   ...trápení, strachu, utrpení, ze svého vnitřního rozpoložení, svých vnitřních "démonů", UŽ nechcete řešit žádné křivdy, ani zrady, podrazy, zraňování, zklamání, pády, ani pozici oběti, honění se za přeludy, úspěchy a nezdary, ani za tzv."zaručenými" metodami, technikami...

 • UŽ jste unavení +chcete vymýtit u Sebe:   útoky, vzteky, útěky, zbabělost, ne-sebedůvěru, emoční výkyvy, nestabilitu, emoční rovnice a ukončit VŠE tomu PODOBNÉ, JEDNOU PROVŽDY (za každou cenu)  ANEBO UŽ víte, že hledáte TRVALÝ odpočinek, klid, absolutní dokonalou vnitřní Rovnováhu  (i kdybyste si měli pro to dojít daleko, "kamkoli").

 • Hledáte Lásku ANEBO skutečnou, pravou Seberealizaci ANEBO JAK si určujete svoji Realitu a Relativitu...

 • Prožíváte stavy ANEBO situace, které potřebujete překonat, pochopit, zvládnout, aby Vás nebrzdili, nerušili, nevraceli, nezhoršovali se ANEBO hledáte nejlepší Rozhodnutí či návod (z vnitřního vedení, z Nejvyšší Moudrosti). 

 • Máte (či měli jste) příjemný život a najednou je tu nějaké naléhání zevnitř k posunu, rozmachu, což vyvolává únavu či obavu ze ztráty svého pohodlí, ze ztráty kontroly, obavu z budoucnosti, dostižení minulosti, obavu ze změny.

 • Ve Vašem životě, ve vnitřním rozpoložení (stavu) ANEBO ve vztazích, došlo, dojde či dochází k nečekanému zvratu nebo ke stagnaci a CO s tím.

 • Objevila se Vám v životě Příležitost nebo Překážka a potřebujete se dozvědět, CO je za tím doopravdy ("pod pokličkou" skryté), CO Vám to přináší, JAK s tím naložit nejlépe.

 • Opakuje se Vám nějaký stav, vnitřní rozpoložení ANEBO Situace a potřebujete to už rozlousknout, dokončit.  ...Nevíte, CO Vám (v životě či ke spatření skrytého) CHYBÍ anebo JAKÉ prapůvodní přístupy, programy, bloky, přesvědčení, atd., Vám konkrétně PŘEKÁŽÍ (až v Podvědomí).

 • Zažíváte věci, záležitosti mystické, mezi nebem a zemí ANEBO hororové, které nemůžete nikomu vyprávět a navíc s tím potřebujete pomoct, pochopit NEBO návod ANEBO to ukončit

 • Máte zájem o klidný a duchovní život ANEBO Vás už naopak OTRAVUJE,  TO duchovní, které na Vás míří ze všech stran a potřebujete být "nohami na zemi", ve skutečnosti toho, jak to je....


 Zapad_Vychod_Slunce
 Zapad_Vychod_Slunce


Průběh konzultace (většinou) Obsahuje:
 • Sdělíte mi celý datum narození +co máte na srdci anebo co Vás trápí (zda to bude dvěma-třemi větami, otázkami anebo o něco větším popisem, je na Vás).

 • Během vašeho počátečního sdělení (nebo po něm), se dívám 1) na Vaše energetické rozpoložení, výkyvy a celkový stav Vaší bytosti, 2) na Vaši momentální cestu, 3) na Vaše situace, stav, z nadhledu, zevnitř obsahu (pod vším tím odpadem, nánosy i relativním, k pravému jádru VAŠÍ vnitřní čistoty a záře)

 • dále 4) na Vaše Skutečné (před)příčiny +5) na Vaše PODvědomé Příčiny, toho, co sklízíte 6) na TO, co nevidíte, přehlížíte, případně TO, co je skryté a co potřebujete spatřit (uvědomit si), což zabere většinou zhruba 30 minut (po částech).

 • Vysvětlím Vám Přehled těchto stavů a CO TO způsobí, když s nimi nic neuděláte (či TO uděláte po svém) a CO TO NAOPAK způsobí, když uděláte, co je potřeba (nikoli z pohledu mého, ani z Vašeho, nýbrž z pohledu Vaší podstaty, intuice, Vašeho vnitřního vedení).

 • Vysvětlím Vám, každý tento vhled zvlášť +JAK to funguje, CO s tím, MANUÁL, zásadní KNOW-HOW pro Vaše situace a stav   +JAK je nemusíte řešit a místo toho,  CO snadnějšího, rychlejšího použít...,  což může zabrat odhadem 30_až_90_minut, podle toho, kolik výkyvů se u vás objevuje a podle toho, kolik v průběhu vysvětlení budete mít doplňujících otázek.

Délka trvání (sezení, konzultací, terapií) je různá a také jsou i různé varianty možností služeb...

Sezení na téma: Kdo skutečně JSEM a CO všechno nejsem:

Přicházíte s jedním či dvěma konkrétními dotazy, které se týkají Vašeho posunu k Vaší podstatě. NAPŘÍKLAD Ať už jde o konkrétní PROČ JE TOTO a TAMTO takto, ZDA mohu dělat konkrétně TO či ono a ZDA je TO v souladu s tím, Kdo skutečně JSEM, ANEBO jde o konkrétní překážku, strach, konkrétní vnitřní nutkání, konkrétní událost, konkrétní změnu rozpoložení a podobně.

TI, kteří se rozhodli pro tuto cestu, potřebují pomoct v mnohém, nejčastěji ROZPOZNAT prožitkem nejrůznější a největší TRIKY Mysli a ega, osoby, představivosti, atp., aby se dostali přes křoví, nástrahy, pasti a propasti ke své skutečné podstatě a nikoli k její napodobenině.

Další pokus o vysvobození se z řetězů vězení (programu oddělené Mysli a ega), ze spárů jejich omezování, Lží, podvodů, záludného obchodování, jejich manipulace, přetvářky, kousání, jejich utrpení, bolestí, zraňování, jejich výkyvů, náladovosti, proměnlivosti, napodobování skutečnosti, které prasknou jako bublina, atp., je už mnohem obtížnější. Proto je lepší zvládnout tu cestu až do cíle napoprvé s někým, kdo už tam je.

Zažijete na vlastní zkušenost, že prožitek se mnou bude vždy mnohem silnější (bez ohledu na TO, zda je to přes Telefon, Skype či při setkání v Praze), NEŽ když jej budete dělat svépomocí, zvlášť, osamotě. Postupně se to vše naučíte a také například i to, jak používat všudypřítomnost v praxi, na jakoukoli vzdálenost, místo.


Možnosti sezení (také na dálku) a cena Setkání:
 • Stejnou službu Vám mohu poskytnout při setkání v Praze i přes Telefon či Skype, kvalita i obsah jsou stejné.
 • Pokud máte zájem o nahrávku z našeho hovoru, stačí mi Vaše emailová adresa, kam Vám ji mám poslat.
 • Pokud máte zájem o sezení  (Praha, Skype, Telefon),  poprvé, pak je nejlepší nejdříve tak 20-30_minut, pro orientaci Vaší i mou, což není podmínkou, ovšem toto můžete mít zdarma. Poté se domluvíme, co dál.
 • Pokud jste v invalidním důchodu, můžete mít sezení výměnou za kratičký popis "co Vám to přineslo" (po skončení) anebo Vám vyjdu vstříc jinak.
 • Při setkání v Praze, platíte po skončení sezení.
 • V případě sezení na dálku, přes Skype, Telefon, internet, Vás prosím o platbu předem na účet (viz kontakt).
 • Pokud posíláte platbu ze zahraničí, pak připočítejte k Vaší platbě, ještě poplatek mé banky za zahraniční převod, což je dvě-stě korun.
 • VS (variabilní symbol), zadejte prosím Vaše číslo mobilního Telefonu.
Těším se na setkání s Vámi v Praze i na rozhovor na dálku,
Arcana Viva
ARKI

Arcana-V

˙         ˙


 Srdce_v_mezilidských_Vztazích      Energie_Ruky      Energie_Člověka

Úleva až Vysvobození, otevření Srdce, Očí, nejkrásnější Skutečnosti (Bytí),
přinášení smyslu ve všem, směru, Stabilního Stavu štěstí a spokojenosti ve všem,
také skrze vhledy Celistvosti
+další cesty Rozpoznání obsahu Uvnitř, kdekoli
Probouzení, Uzdravení, pochopení rozdílů (i zákonů)
Hmotné Relativity, Zdání versus Skutečnosti v Praxi..
.
pozadi-z-pro-text=HSV-LILA=240x20.jpg
pozadi-z-nejen-pro-text=204x12.jpg


A-point-9x.gif

A-point-9x.gif


A-point-9x.gif
Líbí se Vám tato stránka?
Sdílejme ji mezi ostatní = pro inspiraci ;-)

.=== === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === ˙
.
A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
 .
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
.

A-point-9x.gif
..ÚVOD  A-point-9x.gif  BLOG  A-point-9x.gif  VIDEA  A-point-9x.gif  PRODUKTY  A-point-9x.gif  SLUŽBY  A-point-9x.gif  MŮJ-PŘÍBĚH  A-point-9x.gif  KONTAKT..
.Ochrana údajů  ||  Obchodní podmínky  ||  Více....

optimalizace PageRank.cz
A-point-9x.gif A-point-9x.gif A-point-9x.gif
A-point-9x.gifCopyrighte © Arcana-V 
Všechna práva vyhrazena
(All rights reserved)