Úvod-Hlavní-stránka

Terapie, Úleva, Uzdravení (Sebe, Zdraví, Života) +Nabídka služeb 

Úleva, přinášení smyslu ve všem, směru, štěstí, také skrze Tarot, Astro-Tarot JINAK +další cesty Rozpoznání obsahu dění v sobě, kolem, kdekoli  ... (Probouzení, Uzdravení, Osvobození se, pochopení rozdílů zákonů Hmotné Relativity i Zdání, v Praxi)
A-point-9x.gif
Úvod, Hlavní stránka  ||  Terapie, Úleva, Uzdravení  ||  Aktualizace: 26.08.2017 
***


.
A-point-9x.gif 
A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
.
= = = = = = = = = = = = = = = = = =
.
.


A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
* Pozvání k-Rozpoznání skrytého a Odhalení Celistvosti, Možností, Života, spolu  s 
Logo_Arcana


A-point-9x.gif


Linka-Kytky


pozadi-z-pro-text=HSV-LILA=240x20.jpg
MENU, TÉMATA:
pozadi-z-pro-text=HSV-LILA=240x20.jpgA-point-9x.gif

A-point-9x.gif
Úvod-Hlavní-stránka

A-point-9x.gif


A-point-9x.gif


A-point-9x.gif


A-point-9x.gif


Životopis-CV

A-point-9x.gif


A-point-9x.gif


A-point-9x.gif


A-point-9x.gif


Informace-Novinky-Akce

A-point-9x.gif


A-point-9x.gif


A-point-9x.gifSezení 
Příležitost-k-Blaženému-Životu

ÚLEVA v čemkoli AŽ po Uzdravení... 
Terapie-PIOSS-CB-a-Regrese

Zkuste sami Výklad Tarotu = zdarma 
OnLine-Tarot-Výklad-Zdarma

TAROT = JINAK 
Tarot-Výklad-Význam-JINAK

Astrologie-Odhaluje-Více

Chaldejský-Systém
Chaldejský-Systém

Dialogy, Články 
Prohlédnutí-Uvědomění-Probouzení

Video-Nahrávky

Produkty

Citáty, Inspirace 
Citace-Inspirace-pro-Vás

Darovat z LÁSKY Celku a ROVNOVÁHY 
Darovat-z-Lásky-a-Rovnováhy
A-point-9x.gif
Mnozí ZATÍM  NEVĚDÍ, že TO, co dáváme a projevujeme druhým, dáváme ve skutečnosti SOBĚ SAMÉMU...

Kontakty

&  Více-Další-Stránky
...a +
&  Láska-Bytí-Celistvosti-v-Praxi

Spolupráce

Mapa-Stránek
A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
Hodnotné informace šetří utrpení a šetří čas.  Pokud člověk zůstane u teorie, nejde o posun, jde pouze
o povrch...(nost).  Arki :-) 
Při sezeních, máte Příležitost, také zážitků, v Praxi.
 
pozadi-z-pro-text=HSV-LILA=240x20.jpg

A-point-9x.gif


A-point-9x.gif


A-point-9x.gif

A-point-9x.gif
Děkuji s Láskou všem, za SDÍLENÍ těchto stránek, příspěvků, pro inspiraci a ÚLEVU ostatním *** (vypracování odpovědí na Vaše otázky, zpracování inspirace, intuice, vhledů, atp.)
pozadi-z-pro-text=HSV-LILA=240x20.jpg

A-point-9x.gif


A-point-9x.gif

A-point-9x.gif


A-point-9x.gif


A-point-9x.gif

A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
Život, věci i konání, začnou dávat smysl i pravou hodnotu AŽ v okamžiku, když člověk Spatří, Prožívá a Rozpozná, Kdo doopravdy Jsem a co vše nejsem... 
pozadi-z-pro-text=HSV-LILA=240x20.jpg

Cítíte se právě zmateni z nějaké situace anebo Smutní, pár dnů (či pár let), jste právě v rozpoložení, kdy nevíte, co s tím, ať už se jedná o cokoli? 

Je jedno, zda jde o chvilkovou nepohodu ANEBO o těžký zdravotní stav psychický, citový apod., protože když člověk spatří Pravé příčiny  +PODvědomé příčiny  +jádro příběhu a přehlédnuté souvislosti, které vytěsnil, většinou díky 1-3 uhlům pohledu == všechno začne dávat smysl, nastane úleva, uvolnění =iluze=nebo-li=klamné zdání barikády zmizí... 
Můžete dovolit sobě samému, z důvodu Laskavosti a Lásky k sobě, poznat, vyzkoušet NEBO se dokonce naučit = rychlý, stabilní a trvalý způsob úlevy AŽ uzdravování, buď svého rozpoložení ANEBO zdraví celkově.  Soběstačně, kvůli nezávislosti na čemkoli, na komkoli a být ve spojení s vlastní vnitřní sílou a navigací.
 
pozadi-z-pro-text=HSV-LILA=240x20.jpg

Terapii provádím jak na dálku (Skype, Internet, Mobil) tak i osobně. Základem je spolupráce klienta. Bez této spolupráce, není možná Terapie žádným Terapeutem, protože nikdo nemůže udělat za Vás TO, co potřebujete udělat sami... Terapie může být: 
  Citová,
  Psychická,
  Fyzická,
  kombinace Citové a Psychické (což je nejzásadnější a pomáhá také Fyzické části)
  kombinace všech 3 oblastí (což je komplexní).

Deprese-Zdání-Klame-Iluze-Mysli
A-point-9x.gif
V případě Terapie Citové, jde o zhruba hodinové sezení, kde jde o spojení s pravou podstatou Lásky Celistvosti, její Rozpoznání, Osahání si, osobní Prožitek v Praxi a tím spojení s největší vnitřní sílou každé bytosti. Pochopitelně tato varianta, vyžaduje nejvíce tréningu, který může každý dělat už samostatně.

V případě Terapie Psychické, jde o 2 až několik dvou-hodinových sezení, kde jde částečně o objasnění skutečnosti (Bytí, podstaty života) v dané oblasti, která UŽ přináší úlevu a poté o vlastní Rozpoznání, Osahání si, osobní Prožitek v Praxi a prohlédnutí iluzí, čím se rozpouští barikády, které stojí v cestě Psychické pohodě v dané oblasti, Rovnováze v dané oblasti a největší vnitřní síle každé bytosti. Poté může UŽ tréning, každý provádět samostatně.

V případě Terapie Fyzické, jde o 2 až několik dvou-hodinových sezení, kde jde částečně o objasnění skutečnosti (Hmoty +Bytí, podstaty života) v dané oblasti, která UŽ přináší úlevu a poté o vlastní Rozpoznání, Osahání si, osobní Prožitek v Praxi a prohlédnutí obalů, povrchů, forem, DOVNITŘ, k obsahu = čím se rozpouští barikády, které stojí v cestě Fyzické pohodě v dané oblasti, Rovnováze v dané oblasti a největší vnitřní síle, moci, energii, každé bytosti.

Kombinace Terapie 2 či všech 3 oblastí (Citové, Psychické, Fyzické), trvá několik hodin, což je u každé bytosti rozdílné a lze jej odhadnout při diagnostice, kterou Vám udělám předem. Pokud jde o jedinou potíž, pak trvá diagnostika zhruba 30min. a pokud jde o související či dvě nebo více potíží, pak trvá diagnostika zhruba 60.min.

Fyzická Terapie = Neprovádím už klasickou variantu Léčitelství. Přešla jsem na variantu Uzdravení = skrze Vaše vlastní spojení s informačním polem (chápáno Lidmi jako nejvyšší energie).
Proč?
Klasické Léčitelství, energii druhému POSÍLÁ, což je princip zhmotňování iluzí, Fata-morgány. Uzdravení přes spojení s informačním polem, energii Přijímá, což je princip přijímání skutečnosti do projekce.  Jde tedy o opačný proces (nejen bezpečný pro obě strany, bez ublížení, nýbrž použití je v souladu s pravou podstatou Celistvosti).

pozadi-z-pro-text=HSV-LILA=240x20.jpg

Kdy_Lide_nemluvi_spolu_ale_o_sobe
A-point-9x.gif
Většinu Terapií dělám způsobem Pioss-CB, protože pokrývá Celek, komplexnost a také i jednotlivé oblasti, části zvlášť, které ovlivní opět Celek.  Jde o strukturu obsahu Celistvosti, která je skoro všemi Lidmi přehlížena, přesněji, je přehlížená většina struktury Celistvosti, kromě pár drobností.

Další variantou je Regresní Terapie, kterou jsem posunula na Modulovou Regresní Terapii, protože někteří zarputilí či tvrdohlaví klienti v NĚČEM, měli tendenci ulpívat na určitých momentech a doba regrese, se tak o hodně protáhla. Rozdíl je zásadní a také v tom, že tuto variantu může každý bezpečně absolvovat také na dálku, přes Skype, net apod. +také v tom, že člověk si nejdříve projde tyto vytěsněné amnézie symbolicky a při nich není důvod k ulpívání, k zasekávání a průběh je hladký. 

Modulovou symbolikou, je Lidé pochopí snadněji a opraví s pomocí Terapeuta TRVALE (tedy pokud nezopakuje v budoucnu celý řetěz příčin znova).  Poté si může (nemusí) projít to samé bez symboliky, což jde pak velmi rychle. Tímto expresním způsobem si případně může dosadit nové pohledy a uvědomění a vyhnout se tak opakování příčin i prvotních příčin +se případně ještě ukáže, na čem je tendence ulpívat (tedy co je nezpracované) a co potřebuje ještě Rozpoznat dovnitř obsahu.


A-point-9x.gif

A-point-9x.gif
Mám zájem o  sezení,  výklad, rozbor, Konzultaci  anebo  o pomoc pro změnu 
A-point-9x.gif


Sounáležitost = Příliš často podceňujeme největší moc cítění, vnímání (také přes dotek), dále srdečného úsměvu, vlídného slova, naslouchání srdcem, objetí svým obsahem srdce, komplimentů nebo péče o druhého ze srdce. Každý z nich má potenciál proměnit život vlastní i druhého.  ~  Jsme v učení prožitků ve hmotě, projevování se skrze hmotu +mimo hmotu. Jsme vyšší vědomí Lásky Celistvosti vesmíru a nejvyšší moudrosti, v projekci do jedné z mnoha variant hmoty... 

Vhledy, aha-momenty, vnímání a nejrůznější nalezení (také pro téma Uzdravení), z mého Rozpoznání a Rozlišení skutečnosti, posouvání hranic, naslouchání vyššímu vědomí, nalézání jednoduchosti života, osvobození od iluzí, klamu, od duality a celkové uvolnění... 


˙
pozadi-z-nejen-pro-text=LILA=204x15.jpg


Na všechna sezení (druhy služeb) je potřeba se OBJEDNAT, domluvit si Termín, vyhovující NÁM OBĚMA = nejlépe po Telefonu.  ~  Pokud máte zájem POUZE o 1 či pár odpovědí na otázky, pak stačí POSLAT otázky Emailem +PLATBU předem, podle množství otázek (jako na e-shopu).  Více na stránce Služby.
pozadi-z-nejen-pro-text=LILA=204x15.jpg
A-point-9x.gif
Linka-Kytky

Neberte na sebe sama zodpovědnost za štěstí, někoho nešťastného, za uzdravení, někoho nemocného, za povinnosti či průšvihy druhého, zkrátka za cokoli někoho druhého... Pokud někoho neustále zachraňujete či přebíráte za někoho zodpovědnost, TAK obětujete sebe sama, žijete kvůli druhému a nikoli kvůli sobě, což je vždy pomíjivé a nevděčné, dále opovrhujete, ponižujete sebe sama, svoji Duši, svoji vlastní CESTU Duše, kterou nikdo jiný za Vás neprojde. Zachránit můžete sebe sama skrze vlastní cestu Duše a její akceptování, protože jde o nejvyšší moudrost Bytí.

Druhému můžete pomoci tím, že ho naučíte tzv. "chytat ryby" kvůli soběstačnosti a nezávislosti na vás = čili jak může udělat něco užitečněji a sám/a... K tomu ovšem potřebujete nejen doopravdy umět úplný CELEK TOHO, co druhého učíte, +také Rozpoznat jeho úroveň vyzrálosti a podle toho k němu přistupovat, +také Rozpoznat celou šňůru (dominový efekt), jeho pohledů, postojů, přístupů, víry v nesmysly, protože tato CELÁ JEHO kombinace, tvoří jeho neštěstí nebo nemoc anebo jiné barikády... A toto nejde spatřit ani Fyzickým zrakem, sluchem, ani poznat žádnými Fyzickými smysly (protože tyto nevidí dovnitř...). Toto Rozpoznáte pouze pravou empatií, kterou lze dělat mnoha různými způsoby... 
pozadi-z-nejen-pro-text=LILA=204x15.jpg
Posílám nám spoustu Lásky, pochopení, objetí a úcty,
Arcana 
(autor, lektor, terapeut, služebník navigace SebeOdhalení, pravé podstaty) 
pozadi-z-nejen-pro-text=LILA=204x15.jpg
A-point-9x.gif
Copyrighte © 2006 - 2017 Arcana
(& Copywrite)
A-point-9x.gif
UPOZORNĚNÍ: Text je možné šířit či kopírovat pouze pro nekomerční účely, v nezkrácené a neupravené podobě, s uvedením autora +s odkazem na stránky.
A-point-9x.gif
http://Arcana-V.sweb.cz  *
A-point-9x.gif
Děkuji nám za respektování autorských práv a mé práce, stejně tak, jako já respektuji VAŠI PRÁCI a výtvory. 
pozadi-z-pro-text=HSV-LILA=240x20.jpg
Líbí se Vám tato stránka?
Sdílejme ji mezi ostatní = pro inspiraci ;-)


.
A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
 .
= = = =
.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
.
A-point-9x.gif A-point-9x.gif A-point-9x.gif A-point-9x.gif A-point-9x.gif A-point-9x.gif

.


A-point-9x.gif

A-point-9x.gif

A-point-9x.gif
Úvod-Hlavní-stránka Příležitost-k-Blaženému-Životu Kontakty Více-Další-Stránky
A-point-9x.gif

A-point-9x.gif


Podmínky užívání  (+Zásady ochrany osobních údajů)

Často kladené dotazy  (+Etický kodex)

Spolupráce  (+Affiliate Program)


optimalizace PageRank.czCopyrighte © Arcana-V  2006--2017 Všechna práva vyhrazena
(All rights reserved)