A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
A-point-9x.gif


A-point-9x.gif


Můj Příběh

A-point-9x.gif


A-point-9x.gif
..ÚVOD  A-point-9x.gif  BLOG  A-point-9x.gif  VIDEA  A-point-9x.gif  PRODUKTY  A-point-9x.gif  SLUŽBY  A-point-9x.gif  MŮJ-PŘÍBĚH  A-point-9x.gif  KONTAKT..

.
A-point-9x.gif 
A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
.
.O mně, Životopis, o mé práci a přístupu, jak funguji a jak to celé funguje nejlépe


Nastíním zatím jednu konkrétní osu mého příběhu, která je aktuální právě Teď...  Můj příběh se skládá z více než tisíci zásadních zlomů v mém životě, které jsem zažila. Už začátkem 90-tých let mně mnozí prosili o autobiografii, že by to prý pomohlo mnoha Lidem. Tehdy to nešlo....


A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
˙>> 2018 >>  VZHLED těchto WEBových Stránek, se ZAČNE  POSTUPNĚ  MĚNIT do TÉTO = Jednodušší & přehlednější STRUKTURY, Rozvržení...... OBSAH, se začne měnit TAKÉ = do větší hloubky +ÚČINNOSTI......˙
A-point-9x.gif
.


 Energie_Ruky      Arcana-V      Arcana-V      Energie_Člověka

pozadi-z-pro-text=HSV-LILA=240x20.jpg

Arcana mluví také česky, ovšem nepochází z ČR. Původ je ze staré Anglie a jméno znamená v překladu zjednodušeně, všeobecně cesta.
pozadi-z-pro-text=HSV-LILA=240x20.jpg

Zažít co nejvíce pádů, traumat, životních zlomů, je sice nepříjemné, ovšem bez nich by člověk nepochopil, nespatřil = a právě proto, čím více zažije extrémních prožitků, tím více je jeho život bohatší. Toto vám ovšem nikdo neřekne, protože je to z pohledu převážné většiny Lidí velmi nepříjemné a já si uvědomovala, že je to opačně = o to více, čím více mi všichni říkali, jakou smůlu mám v životě....

Necítila jsem to jako smůlu, cítila jsem to jako Příležitost se naučit dalším a dalším možnostem. Ať už se jednalo o změnu práce, oboru, profese, vztahů, později bydlení a dalších záležitostí v životě... Neustále jsem byla házena do vody a musela se naučit plavat velmi rychle v nové oblasti, v nové situaci (třeba i ze stejné oblasti života), v novém stavu, rozpoložení.

Byla jsem za to vděčná, protože takový rychlokurz školy života, v tolika věcech, je jako prožít mnoho životů v jednom. Byli POUZE 4 věci z tisíce, do kterých se mi nechtělo a vyhýbala jsem se jim. Až později jsem pochopila, že to bylo to nejdůležitější.

První oblast (1), byla "magie", kdy jsem už od malička věděla, že je to něco, co všichni používáme denně NEVĚDOMKY, jenže jsem si pamatovala z podvědomí obrovský průšvih...  Věděla jsem, že mně to nemine, podívat se na to a když se tak stalo, prohlédla jsem a zjistila, že jde o zhmotňování přeludů (Fantazie, přání, představ, opaku skutečnosti).

Další oblast (2) byla oblast "Léčitelství", která najednou vyplavala sama o sobě jako neřízená střela a nešlo to ovládat. Ať už jsem vedle někoho seděla, nebo zašla do potravin, stahovala jsem nemoci z druhých podvědomě, nevědomky a pak jsem se nejméně týden, nezvedla fyzicky.

Až po 8 měsících, jsem pochopila plně, zajistila obranu, než budu schopna toto zvládnout, BEZ Fyzické újmy. Věděla jsem, že tato možnost existuje a věděla jsem, že mám na to přijít......jen to bude trvat dlouho, než se mi podaří odpoutat úplně od tělesné formy a nechat to plynout pouze = podstata naproti podstatě....

Další byla oblast psychických nemocí (3). Sled mnoha událostí, útoků, ztrát, až po milujícího partnera, mi způsobili těžkou depresi, kdy mysl nefungovala vůbec. 2 týdny poté, kdy tento stav nastal, jsem si byla schopna uvědomit jedinou věc = k intuici pro klienty, žádnou mysl nepotřebuji, naopak, protože jsem jinde. Zvládla jsem přes poradnu, z postele, přes stovku klientů měsíčně = a po dobu 10 měsíců, to byli všechno Lidé s psychickými nemocemi, kromě 3 Lidí (z více než tisícovky).

Díky schopnosti přečíst intuicí proč, konkrétní kroky, které potřebují klienti udělat, mi chodili nápovědy, který krok klienta, platí také pro mně (například 4.krok z 15-ti, nebo 7.krok z 12-ti, platí i pro Tebe...). Nejdříve jsem si říkala, že "soudruzi" či Bytí, udělalo někde chybu...jak mohu sdělit druhým něco, co nevím. Pak jsem pochopila, že vyšší vědomí je tu proto, že AŽ v okamžiku, kdy nastane otázka, přijde odpověď a do té doby, není potřeba mít přeplněnou hlavu znalostí....

Díky tomu, jsem se seznámila s prvotními podvědomými příčinami, co člověk musí začít dělat, aby VŮBEC vznikla konkrétní psychická porucha. Zpětně jsem si uvědomovala, že do tohoto bych nešla ani přes mrtvoly. Jenže díky tomu, že jsem to právě absolvovala, jsem pochopila, reaktivní orgán = osobnost = a jeho celou strukturu, triky, atd.

Zhmotňování přeludů z oblasti magie, kterou každý provozuje nevědomky denně a reaktivní orgán osobnosti, který umí právě JENOM a pouze ty přeludy, částečně už dávalo smysl, ovšem ještě něco chybělo, co jsem neviděla... Šlo o útoky, nejen konkrétních Lidí, také o útoky přeludů, chcete-li entit, astrálů, přivtělených duší (oblast č.4). Když se toto stalo, nemohla jsem se opět zvednout z postele mnoho týdnů. Kdo nezažil, neumí si to představit.

Hledala, pátrala a našla jsem nakonec dveře. Uvědomila jsem si, že jediná Síla, která toto vše dokáže zvládnout, je největší Síla Bytí. Jakmile jsem vstoupila, začalo přicházet rozuzlení, odpovědi, skrze prožitky.

To klíčové bylo hmota, pomíjívost, která se stojí na opačné straně skutečnosti, stability, Obaly, Formy, opak obsahu, které vytváří Fantazie oddělené Mysli, která nepochopila obsah, protože není schopna vidět dovnitř, ani za roh, na rozdíl od intuice...a ještě k tomu reaktivní orgán osobnosti. V tom okamžiku, to celé dávalo smysl. V tom okamžiku, jsem si uvědomila, že jsem tam celou dobu pobývala (před depresí), jenže musela nastat tato odbočka, abych to spatřila CELÉ a pochopila...

Když totiž pobýváte v prostoru JSEM, ještě to neznamená, že máte zvládnuté všechny triky, včetně těch největších podvodů mysli. Pokud jsou tam mezery v ROZEZNÁNÍ, dostanou vás a mně dostaly, dohnaly a složily. Nejvyšší Moudrost Bytí, cesta Duše, anebo si to nazvěte jak chcete, mně zkrátka musela hodit PRÁVĚ do těchto záležitostí, do kterých se mi nechtělo.

Ne, že by se mi do ostatního chtělo, ovšem i když šlo o útoky, násilí, apod., tak jsem zůstávala svobodná, přijímala jsem je za pochodu a chápala je. U těchto 4 věcí, jsem se svobodná necítila a právě TO, mi otevřelo zbytek cesty, ten "manuál",  know-how, zkušenosti, které člověka vysvobodí ze všeho utrpení, nepohodlí, duality, klamů, přeludů, agrese, zkrátka všeho toho, co člověk označuje za nepříjemné, za negativní, za bolest, nepohodlí...

Díky tomu jsem zjistila, že se vracím tam, kde jsem byla celou dobu, jen s tím zásadním poznáním, že jsem schopná už rozlišit, co kam patří a hlavně, KDE ZAČÍNÁ toto rozlišení, co je co, aby člověk nespadl opět do trápení, překážek, komplikací, zranění, oběti...zbytek tisíce příkladů si doplňte sami.

Bolestí člověk roste =vysvobodí se, pokud ji opravdu prožije, to je fakt = POKUD VÍ, CO potřebuje spatřit...   To podstatné je ovšem TO, že tím člověk zmoudří a je schopen vidět ještě o pár tisíc kilometrů DÁLE a HLOUBĚJI, do jádra, kde se to VŠE ZAČÍNÁ dělit a oddělovat...   KDE začínají všechny TY komplikace, nezdary, pomíjivost a snaha řešit TO, co řešit nelze, snaha udržet pomíjivost, kterou udržet nelze. A až tehdy, když jsem prožívala Trvalou Stabilitu vědomě, bez mysli, jsem pochopila zbytek.

Pochopila jsem TAKÉ například, že nikdo nemůže najít skutečnou jistotu, jedině v TÉTO Trvalé Stabilitě, podstaty života. Nikdo nemůže najít bezpečí, jedině v TÉTO Trvalé Stabilitě, podstaty života. Stejně tak Trvalou stabilitu Lásky, Celistvosti, Hojnosti, Neomezenosti, Sebe-důvěry, Štěstí, Radosti, Vnitřní Síly, apod., zkrátka VŠE, po čem člověk touží, už dávno existuje a nikdy nikdo nemůže vytvořit takovou dokonalost, ani poloviční, která UŽ tu JE, celou dobu.

Proto se opírám o tento nejvyšší stav a jsem vděčná, že se s jejím NEKONEČNÝM rozsahem, nadále seznamuji a že mohu pomoci se s tímto seznámit také i dalším, kteří už pochopili, Rozhodli se, že nemá cenu chodit ke "kováříčkovi", nýbrž k nejvyššímu "kováři", ke zdroji, s průvodcem, který varuje před nástrahami a klamným vysvobozením se, na rozdíl od vysvobození se = Skutečného, Pravého.

pozadi-z-nejen-pro-text=204x12.jpg

Jak vypadá má práce s Klientem

Všichni obdivují moji obrovskou trpělivost a péči, důkladnost, hloubku, vnímavost a schopnost objasnit situaci či stav. Často mi říkají, že bych měla přednášet, protože by pak všichni zjistili, jak je to jednoduché. Ano, ústně je to pro mně mnohem snadnější než písemně, protože písemný projev vyžaduje sdělení jinak než ústní.

Kupní silou ve světě, je osobnost (ego) a jeho emoční výkyvy. Podle toho si Lidé vybírají toho odborníka, kdo má stejně naladěnou osobnost a emoční výkyvy, které vyvolají výkyv nadšení... Pak přijde na lámání chleba a mnozí pak zjistí, že tento odborník jim doporučuje svůj vlastní názor PODLE SEBE a nikoli TO, co je vhodné přímo pro něj konkrétně....

Někteří tyto názory a rady druhého vezmou a napasují se tak do podoby, které říkám kostkovaná zebra a poté se tak začnou chovat. Trvá delší dobu, než zjistí, že nejsou sami sebou. Navíc, emoční výkyvy osobnosti, vykazují nestálost, proměnlivost, právě díky těmto výkyvům.

Klientům sděluji, že neradím podle Sebe, protože se jedná o manipulaci a nemůžou být moji kopií...protože by byli takto nešťastní... TO, co potřebují, je JEJICH vlastní vnitřní navigace, kterou doposud z větší části neslyšeli anebo přeslechli souvislosti a nespatřili celý obraz, který by JIM dával smysl....

Právě proto jsem od malička nebyla zastáncem názorů, co si kdo myslí, protože TOTO, se může kdykoli změnit a navíc tato změna je často bolestivá. A protože si toto uvědomuji celý život, neopírám se o osobnost, ani o emoční výkyvy. Opírám se o Trvalou Stabilitu, vlastní prožitky a Pravdivé pocity intuice BEZ výkyvů (=opak emočních výkyvů), což je jedna z mnoha Trvalých Stabilních hodnot.

Ode mně neuslyšíte, že podle trendů, je potřeba teď změnit nějaký postoj či přístup, či pohled na situaci, ani konzervativní názory. Ode mně neuslyšíte žádné myšlenky, žádné názory, žádné posudky.  CO ode mně uslyšíte, je sdělení Vaší intuice, Vaší vnitřní navigace, kterou Vám zprostředkuji. Pokud vnímáte Srdcem, pochopíte. Pokud přemýšlíte myslí, posuzujete, pak se buď stavíte na odpor anebo neslyšíte (i kdybych to opakovala 6x...).

Prožitek Pravdy, dostanete do slov obtížněji, aby byl zachován RYZÍ OBSAH Pravdy Pravé Podstaty, ovšem ta pochází z nejvyšší moudrosti a tuto má každý v Sobě. JENŽE tento zdroj v sobě samém, našel ZATÍM málokdo a tak se Lidé obrací na TY, kdo už toto zvládli, aby se to naučili také. Tato sdělení jsou nabírána nástrojem intuice a poté vložena do slov, podle možností, aby co nejpřesněji odpovídala obsahu = proto použití každé věty, není náhoda a je potřeba vnímat je srdcem.

Pokud jste se tedy dostali do stavu, kdy už máte dost pokusů--omylů a nezdarů anebo máte dost přetvářky před sebou samým, anebo takové důvody, které vyžadují buď ryzost nebo největší sílu ve vesmíru, pak jste tu správně. :-).
pozadi-z-nejen-pro-text=204x12.jpg

Konkrétní příklady z praxe

Když se setkáte s mou prací, pochopíte, že nejsem ezoterik, ani kartář i přesto, že používám Tarot, Astro-Tarot, abych viděla celek klienta = jeho podvědomé příčiny, co se odehrává pod všemi přikrývkami a proč se v tom neorientuje a tisíc dalších věcí... Proto nejsem ani kouč, ani psycholog. Sice někdy má práce připomíná vzdáleně psychoanalýzu, ovšem hlavní Linie mé práce je = aby klient doopravdy pochopil, co se děje nejen hlouběji v jeho životě anebo uvnitř něj, ale aby díky tomu, mohl změnit svůj pohled a spatřil potřebné v rámci obsahu a celku = konkrétní situace.

Když například nefunguje partnerský vztah, potřebuje pochopit a oddělit chování i pohled protějšku od svého vlastního chování i pohledu = protože ZATÍM nikdo nevidí (například bez Tarotu), jak se na něj protějšek dívá a že to buď vůbec nemusí souviset s jeho chováním anebo naopak to souviset může, jenže s jeho nevědomým chováním či přesněji s pár detaily, které jsou nevědomé zvyky z minulosti. Přitom už tyto zvyky nemusí být aktuální, jenom ještě nevymizeli i když si člověk už dávno mnohé uvědomil a pozměnil svůj přístup. Příkladů, jenom na tuto konkrétní situaci, jsou tisíce.

Když například nefunguje efektivnost v práci, kterou klient dělá, důvodů může být obrovské množství = jenže nejdříve se dívám na TO, jaký pohled má tento člověk na Sebe Sama. Jednoduše každá oblast, v našem životě, začíná vztahem k Sobě a tento vztah k Sobě pak člověk kopíruje do vztahu a přístupu k práci, když Sebe nevidí jako autopilota a naopak jako umělce, pak jeho pozice v práci, tomu musí odpovídat.

Pokud tomu tak není, nemůže být jeho výkon velký, nemůže být vidět a stejně tak ani oceněný. Převážná většina Lidí navíc dělá obrazně pekaře i přesto, že mají talent Mozarta či Einsteina. A bohužel, mysl Lidem neumožňuje podívat se do podvědomí, kde je toto naprosto zřetelné.

Jsou Lidé, pro které není důležitá jejich práce, činnost, profese a naopak jejich cesta životem a tudíž jejich vnitřní nutkání může být o potřebě naučit se sblížení se sebou, nebo poznání a zvládnutí pravé rovnováhy, zkrátka témata, která jsou NAD všemi oblastmi života. Pokud je tam něco v tomto smyslu = pak jde o učení, rozmotávání a tréning od píky až po mistra v daném tématu a to zabere větší část života.

Přesto všechno, ani tyto záležitosti nejsou nejdůležitější prvotně. TO, co stojí na začátku, je otázka pro každého mého klienta = a tou je, schopnost spatřovat tyto výše zmíněné i nezmíněné záležitosti soběstačně, svépomocí, naučit se to. Nejde o žádnou metodu, ani techniku. Jde jednoduše spatřit Kdo Jsem, aby byla odložena přikrývka na podvědomí a aby ukryté poklady mohli vyplavat a bloky podvědomé, mohli být "spáleny" procesem odhalení a vědomou neúčastí se na nich.

Jinak řečeno, nenechat se vtáhnout do hry na zdánlivém, na pozlátku, na hrách, na imitacích a místo toho, aby to ryzí a nejvzácnější, bylo očištěno od odpadu napodobování a nakonec zůstalo TO, co je zřejmé, nevytváří v Sobě zmatek, bezcílnost, zkrátka, aby klient byl schopen spatřit svou skutečnou Trvalou hodnotu, jasně, bez nánosů karnevalových mašlí a nechat tuto skutečnou hodnotu vyzařovat a už se neztratit mezi hádankami, domněnkami, fantazií.

Pochopitelně k tomu, musí být klient ochotný, protože toto nikdo nemůže udělat za druhého. TO, co mohu udělat já, je podívat se až na dno a vysvětlit, že 90% toho všeho, je odpad, který je opakem toho, kým je. Každá bytost je ryzí a krásná a čím méně nánosů, tím více se miluje, tím krásnější má vztah a přístup k Sobě Sama a tím se pochopitelně mění také vztah k druhému, k práci, k bydlení, k životu, k radosti, k čemukoli a sebedrobnější či sebeotravnější barikády mizí.

Čím více triků mysli člověk prohlédne, tím je jeho cesta volnější a širší. Tím více roste jeho srdečnost, schopnosti, žití a mění se hodnoty domnělé a pomíjivé, za hodnoty skutečné a Trvalé, Stabilní. Pak takový člověk VÍ, o co se opřít, kudy jít, v čem nachází svou jistotu, bezpečí, vše, po čem toužil, i když už to vidí jinak = skrze ryzí hodnotu, která září a za kterou se už nemusí opakovaně honit, protože sídlí v jeho podstatě, jeho vyzařování, v tom, co už ví, co už objevil, díky spolupráci.
pozadi-z-nejen-pro-text=204x12.jpg

Nejdůležitější nakonec = co žádám od klientů:

V první řadě efektivní SPOLUPRÁCI...  Když spolupracuji s klienty, abych je dovedla do určitého potřebného bodu, je to vždy jedinečný příběh. Nejdůležitější je, aby nechali za dveřmi svou mysl, všechna přesvědčení, všechny víry v jakoukoli informaci, všechny domněnky, posudky, představy, ať už o sobě nebo o životě a přišli bez těchto přikrývek, které jim právě někde zamotávají nějaké záležitosti a právě proto to nevidí.

Když člověk odloží aspoň na chvíli všechno, co si myslí, že ví a podívá se na konkrétní stav nezatížen (nevinně) těmito nánosy, tak je často schopný to dokonce spatřit sám dříve, než to dané téma dopovím, objasním. Pak je taková spolupráce potěšením, pro obě strany, protože jde jako po másle a radost stoupá o to více, protože Lidé pak žasnou, jak obrovské množství věcí anebo jak obrovský posun, lze zvládnout za jediný den, což jinak trvalo mnoho let.

S vděčností, úctou a bezmeznou trpělivostí péče a Lásky,
ARKI

pozadi-z-nejen-pro-text=204x12.jpg
.
•  Spatřit obsah příběhu, situace či stavu,
Obsah Uvnitř = BEZ uhlů pohledů, nejde Zvenčí
a už vůbec ne z Mysli...
Můžeme jej spatřit pouze ZEVNITŘ svého jádra Srdce,
odkud nás povede Stabilní vnitřní navigace BEZ výkyvů..
..

Dokud se díváte na Formu, na obal, na povrchy,
z každé strany vypadá tento obal jinak...
Jakmile se začnete dívat na ryzí obsah,
spatříte skutečnost, stabilitu, trvanlivost
a odpadnou všechny pomíjivé obaly, proměnlivé Formy, VŠECHNY uhly pohledu, domněnky, hypotézy.
Podobně, jako když se díváte na vodu v nádobě a nikoli na nádobu z různých stran...

Stejně tak i příběhy mají svůj stabilní obsah ANEBO proměnlivé uhly pohledu,
podle toho, jak se na konkrétní příběh díváme......či vnímáme...
.
.
pozadi-z-nejen-pro-text=204x12.jpg


A-point-9x.gif

A-point-9x.gif


A-point-9x.gif
Líbí se Vám tato stránka?
Sdílejme ji mezi ostatní = pro inspiraci ;-)

.=== === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === === ˙
.
A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
A-point-9x.gif
 .
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
.

A-point-9x.gif
..ÚVOD  A-point-9x.gif  BLOG  A-point-9x.gif  VIDEA  A-point-9x.gif  PRODUKTY  A-point-9x.gif  SLUŽBY  A-point-9x.gif  MŮJ-PŘÍBĚH  A-point-9x.gif  KONTAKT..
.Ochrana údajů  ||  Obchodní podmínky  ||  Více....

optimalizace PageRank.cz
A-point-9x.gif A-point-9x.gif A-point-9x.gif
A-point-9x.gifCopyrighte © Arcana-V 
Všechna práva vyhrazena
(All rights reserved)